Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Motýlci

Rozloučení s předškoláky z Motýlků
Dne 25. 6. 2019 jsme se slavnostně rozloučili s našimi předškoláky z Motýlků... Věříme, že se Vám náš bohatý program líbil. Dětem přejeme do budoucna jen to nejlepší a Vám rodičům, aby Vám dělaly jen samou radost.
Matýsek na dětském dni
Na závěr dětského dne za dětmi přijel pan Zdenek Polach a jeho Matýsek.
Dětský den
Dne 4. 6. 2019 jsme spolu s dětmi oslavili Den dětí. Na všechny čekala spousta soutěží, úkolů a nakonec i sladká odměna.
Liška u Motýlků
Dne 14. 5. se k nám do školky přišla podívat opravdová E - liška.
Školka v pohybu
Děti z Motýlků si měly šanci před pár dny krásně zasoutěžit a zasportovat s panem trenérem v ukázkové hodině Školky v pohybu.
Papoušci a opičky u Motýlků
Přijeli za námi papoušci a nejmenší opičky naší planety. Děti si mohly vyzkoušet, jak jim přilétnou na hlavičku, lehnou na záda atd. Byl to příjemný zážitek pro všechny.
Motýlci v muzeu na pohádce
Na konci dubna si vyšli naši Motýlci do muzea na interaktivní pohádku O perníkové chaloupce. Pan Mgr. Sypěna si program pro děti opět perfektně připravil. Děti si zahrály v pohádce spolu s ježibabou, ozdobily si perníčky, které jim potom pan Mgr. Sypěna osobně přivezl do školky a k tomu dostaly také pracovní listy, na kterých si mohly vyzkoušet, jak byly pozorné. Těšíme se na příště.
1 2 3 4 5

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu