Základní škola a mateřská škola Děčín III03.06.2020

Vážení zákonní zástupci,   v souladu s mimořádným opatřením Vlády ČR a MŠMT pro žáky 2. stupně základní školy je od 8. 6. 2020 umožněna osobní přítomnost žáků druhého stupně v základní škole na individuálních, či skupinových konzultacích. Žák je povinen se na konzultace přihlásit za předem stanovených kritérií – viz. dokument "Organizační zajištění provozu ZŠ a MŠ Děčín III, Březová 36/25, pří…

Zobrazit celý článek


02.06.2020

Aktualizace: 2. 6. 2020 Vážení zákonní zástupci, vzhledem k tomu, že nejsme schopni personálně zajistit vznik dalších skupin na 1. stupni, nebude naše škola umožňovat dodatečné zapisování žáků k prezenční výuce do 30. 6. 2020.                                 vedení školy V Děčíně dne 11. 5. 2020 Vážení zákonní zástupci,  v souladu s mimořádným opatřením Vlády ČR a MŠMT pro žáky 1. až …

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Motýlci

Rozloučení s předškoláky z Motýlků
Dne 25. 6. 2019 jsme se slavnostně rozloučili s našimi předškoláky z Motýlků... Věříme, že se Vám náš bohatý program líbil. Dětem přejeme do budoucna jen to nejlepší a Vám rodičům, aby Vám dělaly jen samou radost.
Matýsek na dětském dni
Na závěr dětského dne za dětmi přijel pan Zdenek Polach a jeho Matýsek.
Dětský den
Dne 4. 6. 2019 jsme spolu s dětmi oslavili Den dětí. Na všechny čekala spousta soutěží, úkolů a nakonec i sladká odměna.
Liška u Motýlků
Dne 14. 5. se k nám do školky přišla podívat opravdová E - liška.
Školka v pohybu
Děti z Motýlků si měly šanci před pár dny krásně zasoutěžit a zasportovat s panem trenérem v ukázkové hodině Školky v pohybu.
Papoušci a opičky u Motýlků
Přijeli za námi papoušci a nejmenší opičky naší planety. Děti si mohly vyzkoušet, jak jim přilétnou na hlavičku, lehnou na záda atd. Byl to příjemný zážitek pro všechny.
Motýlci v muzeu na pohádce
Na konci dubna si vyšli naši Motýlci do muzea na interaktivní pohádku O perníkové chaloupce. Pan Mgr. Sypěna si program pro děti opět perfektně připravil. Děti si zahrály v pohádce spolu s ježibabou, ozdobily si perníčky, které jim potom pan Mgr. Sypěna osobně přivezl do školky a k tomu dostaly také pracovní listy, na kterých si mohly vyzkoušet, jak byly pozorné. Těšíme se na příště.
1 2 3 4 5

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu