Základní škola a mateřská škola Děčín III24.03.2020

Samostudium naleznete na níže uvedených odkazech: 1. A https://brezovka.estranky.cz/clanky/1.a/ 1. B https://brezovka.estranky.cz/clanky/1.b/ 1. C https://brezovka.estranky.cz/clanky/1.c/ 2. A https://brezovka.estranky.cz/clanky/2.a/ 2. B https://brezovka.estranky.cz/clanky/2.b/ 3. A https://brezovka.estranky.cz/clanky/3.a/ 3. B https://brezovka.estranky.cz/clanky/3.b/ 4. A https://brezovk…

Zobrazit celý článek


24.03.2020

Informace k plánované škole v přírodě pro 2. stupeň Aktualizace 24. 3. 2020 Vážení rodiče, v půlce dubna měla být doplacena druhá část platby za školu v přírodě. Bohužel v této situaci nikdo netuší, zda se škola v přírodě v řádném termínu uskuteční a nám je jasné, že doplatek v tuto chvíli ani po vás vyžadovat nemůžeme. Naštěstí to chápe i organizátor. Jsme domluveni, že se spojíme po Velikonoc…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Motýlci

Rozloučení s předškoláky z Motýlků
Dne 25. 6. 2019 jsme se slavnostně rozloučili s našimi předškoláky z Motýlků... Věříme, že se Vám náš bohatý program líbil. Dětem přejeme do budoucna jen to nejlepší a Vám rodičům, aby Vám dělaly jen samou radost.
Matýsek na dětském dni
Na závěr dětského dne za dětmi přijel pan Zdenek Polach a jeho Matýsek.
Dětský den
Dne 4. 6. 2019 jsme spolu s dětmi oslavili Den dětí. Na všechny čekala spousta soutěží, úkolů a nakonec i sladká odměna.
Liška u Motýlků
Dne 14. 5. se k nám do školky přišla podívat opravdová E - liška.
Školka v pohybu
Děti z Motýlků si měly šanci před pár dny krásně zasoutěžit a zasportovat s panem trenérem v ukázkové hodině Školky v pohybu.
Papoušci a opičky u Motýlků
Přijeli za námi papoušci a nejmenší opičky naší planety. Děti si mohly vyzkoušet, jak jim přilétnou na hlavičku, lehnou na záda atd. Byl to příjemný zážitek pro všechny.
Motýlci v muzeu na pohádce
Na konci dubna si vyšli naši Motýlci do muzea na interaktivní pohádku O perníkové chaloupce. Pan Mgr. Sypěna si program pro děti opět perfektně připravil. Děti si zahrály v pohádce spolu s ježibabou, ozdobily si perníčky, které jim potom pan Mgr. Sypěna osobně přivezl do školky a k tomu dostaly také pracovní listy, na kterých si mohly vyzkoušet, jak byly pozorné. Těšíme se na příště.
1 2 3 4 5

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu