Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Radost starým lidem

V čase vánočním jsme si s dětmi mimo jiné také povídali o dobrých skutcích a o tom, že máme pamatovat na chudé lidi, na staré babičky a dědečky, aby jim nebylo smutno atd.

A tak jsme pro ně s dětmi vyrobili ozdobičky z papíru a děti se těšily, že je půjdeme starým lidem také rozdávat..

Ve středu 19.12.2018 jsme se vydali do ulic Starého Města v Děčíně. 

Paní Doležalová nám ráno donesla celou bedýnku plnou malých balíčků, takže se nám dárečky pěkně rozmnožily a mohli jsme začít rozdávat. 

Naše bedýnky se nám pomalu a jistě vyprázdnily, ještě jsme se stihli podívat na kapříky v kádích u Kauflandu a tak jsme se vraceli z naší vycházky s pěknými dojmy a radostí na srdíčku.

Odměnou pro děti byly dárečky, které ležely pod stromečkem ve školce.

Děti si pohrály s novými hračkami a vánoční den byl pomalu za námi.

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu