Základní škola a mateřská škola Děčín III11.02.2020

Nepříznivé počasí posledních dní nám neumožňuje chodit na vycházky a proto jsme jedno odpoledne nahradili jinou pohybovou aktivitou. Zahráli jsme si ve školní družině KUŽELKY. Každý měl dva pokusy. Vítězkou se stala Eliška Perská, druhé místo obsadil Pavel Hypša a na třetím místě se umístil Vojta Pekárna. Získali diplom a věcnou cenu. Všichni hráli s nadšením, tak si tuto činnost asi ještě zopaku…

Zobrazit celý článek


10.02.2020

Od listopadu do začátku února letošního školního roku probíhalo na naší škole školní kolo chemické olympiády. Žáci 9. ročníků řešili 3 její části: teoretickou, praktickou část a kontrolní test.Praktickou část žáci řešili v chemickém kroužku vždy v pondělí. Teoretickou část zpracovávali doma za pomoci chemické literatury. Vědomosti čerpali také z internetu. Kontrolní test vypracovávali  3. 2. 2020…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Radost starým lidem

V čase vánočním jsme si s dětmi mimo jiné také povídali o dobrých skutcích a o tom, že máme pamatovat na chudé lidi, na staré babičky a dědečky, aby jim nebylo smutno atd.

A tak jsme pro ně s dětmi vyrobili ozdobičky z papíru a děti se těšily, že je půjdeme starým lidem také rozdávat..

Ve středu 19.12.2018 jsme se vydali do ulic Starého Města v Děčíně. 

Paní Doležalová nám ráno donesla celou bedýnku plnou malých balíčků, takže se nám dárečky pěkně rozmnožily a mohli jsme začít rozdávat. 

Naše bedýnky se nám pomalu a jistě vyprázdnily, ještě jsme se stihli podívat na kapříky v kádích u Kauflandu a tak jsme se vraceli z naší vycházky s pěknými dojmy a radostí na srdíčku.

Odměnou pro děti byly dárečky, které ležely pod stromečkem ve školce.

Děti si pohrály s novými hračkami a vánoční den byl pomalu za námi.

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu