Základní škola a mateřská škola Děčín III01.04.2020

Zápisy do základních škol se budou konat bez přítomnosti dětí a zákonných zástupců ve škole Vzhledem k epidemii nemoci COVID-19 byl změněn obvyklý systém zápisu dětí do 1. tříd základních škol. Nově ředitelé základních škol v Děčíně stanovili termín zápisu na dobu od 14.04.2020 do 30.04.2020. Na základě doporučení MŠMT se zápis bude konat bez přítomnosti dětí a zákonných zástupců ve ško…

Zobrazit celý článek


24.03.2020

Samostudium naleznete na níže uvedených odkazech: 1. A https://brezovka.estranky.cz/clanky/1.a/ 1. B https://brezovka.estranky.cz/clanky/1.b/ 1. C https://brezovka.estranky.cz/clanky/1.c/ 2. A https://brezovka.estranky.cz/clanky/2.a/ 2. B https://brezovka.estranky.cz/clanky/2.b/ 3. A https://brezovka.estranky.cz/clanky/3.a/ 3. B https://brezovka.estranky.cz/clanky/3.b/ 4. A https://brezovk…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Beseda pro rodiče s Cepíkem

Projekt Cepík, do kterého je naše mateřská škola zapojena, se zabývá zdravou výživou, pitným režimem a pohybovými aktivitami dětí.
Téma zdravého životního stylu pojímáme komplexně, nezaměřujeme se tedy pouze na děti, ale snažíme se zapojit celé okolí dítěte (rodiče, pedagogy, paní kuchařky).
Dnes jsme ve spolupráci s odborníky na stravování dětí v naší mateřské škole uspořádali besedu pro rodiče na toto téma. Setkání bylo velmi příjemné a obohacující, s malou ochutnávkou zdravého stravování pro rodiče. Pro naši paní kuchařku máme pochvalu za výborné a hlavně zdravé pomazánky. Škoda, že se nezapojilo více rodičů. Snad příště.

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu