Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Modrý den

Modrý den

a nebyl to jen sen, proběhl ve třídě Rybiček ve středu 28. 04. Týdenním tématem byla ,,Voda, voděnka“. A tak jsme si středu zvolili za modrý den.

Děti měly přijít v oblečení, které mělo být modré nebo aspoň modrou barvu obsahovat. A že se úkolu zhostily na výbornou, potvrzují přiložené fotografie.

Celé dopoledne se vodní tématikou proplétalo. Děti se naučily i o koloběhu vody v přírodě a o tom, jak voda je pro náš lidský organismus nezbytná.

Ve skupinkách si koloběh vody v přírodě i zakreslily a zkusily si složit papírovou lodičku. Povedené loďky nyní zdobí prostory chodby naší MŠ. Modrý den se povedl a určitě to nebyl poslední, barevný den.

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu