Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Olympiáda mateřských škol

Každý rok v květnu probíhá Olympiáda Mateřských škol na hřišti ZŠ Vrchlického. Letos byla ve čtvrtek 14. května. Už dva měsíce dopředu děti trénovaly. Běh na 20m, hod do dálky i na cíl a skok do dálky z místa. Pět nejlepších šlo naši školku na olympiádu zastupovat.

Počasí bylo studené, chvíli to vypadalo i na děšť, ale naši sportovci statečně bojovali. A byli úspěšní. V hodu do dálky získal 1. místo Jakub Holoubek, ve skoku z místa do dálky byl na 2. místě Dušan Blažek.  Dobře si vedli i další děti - Nicolka Plevačová, Lianka Čonková, Honza Dittrich, Standa Knor.

Společně svými výkony vybojovali celkově 2. místo ze všech zúčastněných školek. Odnesli si medaile a ceny pro sebe i pro školku.

SLÁVA, SLÁVA, SLÁVA!!!!!

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu