Základní škola a mateřská škola Děčín III16.09.2019

Vážení rodiče,v softwaru Bakaláři se vyskytla chyba, kterou nelze odstranit ani ze záloh. Na odstranění chyby se pracuje. vedení školy

Zobrazit celý článek


14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Vánoce

Ve středu 17. 12. prožívaly děti v MŠ Rakovnická spolu se svými učitelkami vánoční nadílku. Všechny děti přišly svátečně oblečeny, přinesly si cukroví na mlsání a mohlo se začít slavit. Ve třídě si pouštěly a zpívaly koledy, pouštěly si lodičky z oříšků, krájely jablíčka apod.

Pak již byla připravena pohádka s názvem „O Ježíškovi“.

Po pohádce jsme se přesunuli do svých tříd, kde na děti čekala nadílka podobě nových hraček. Zbytek dopoledne jsme strávili u vánočního stromečku, kde si děti zazpívaly koledy a přednesly básničky a pohrály si s novými hračkami.

Z chování dětí a jejich výrazu bylo patrné, že se jim sváteční dopoledne prožité mezi kamarády líbilo a s chutí si ho užily.

Fotogalerie:

Starší články

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu