Základní škola a mateřská škola Děčín III24.03.2020

Samostudium naleznete na níže uvedených odkazech: 1. A https://brezovka.estranky.cz/clanky/1.a/ 1. B https://brezovka.estranky.cz/clanky/1.b/ 1. C https://brezovka.estranky.cz/clanky/1.c/ 2. A https://brezovka.estranky.cz/clanky/2.a/ 2. B https://brezovka.estranky.cz/clanky/2.b/ 3. A https://brezovka.estranky.cz/clanky/3.a/ 3. B https://brezovka.estranky.cz/clanky/3.b/ 4. A https://brezovk…

Zobrazit celý článek


24.03.2020

Informace k plánované škole v přírodě pro 2. stupeň Aktualizace 24. 3. 2020 Vážení rodiče, v půlce dubna měla být doplacena druhá část platby za školu v přírodě. Bohužel v této situaci nikdo netuší, zda se škola v přírodě v řádném termínu uskuteční a nám je jasné, že doplatek v tuto chvíli ani po vás vyžadovat nemůžeme. Naštěstí to chápe i organizátor. Jsme domluveni, že se spojíme po Velikonoc…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

EU Peníze školám

Od 1. 9. 2011 vstoupila škola do projektu EU Peníze školám. Projekt pod názvem „Moderní škola – moderní trendy ve vzdělávání“ je zaměřen především na tvorbu digitálních učebních materiálů.

Naším prvotním úkolem bylo vyškolit pedagogy v oblasti tvorby DUMů ve dvou základních programech - PowerPoint 2010 a Smart Notebook. Chceme motivovat pedagogy, aby při vytváření materiálů využili své dobré nápady, dotvořili je a aktualizovali, aby s pomocí svých znalostí a výměny zkušeností získaných v rámci DVPP vytvořili další moderní materiály a pomůcky, které budou aktivizovat práci žáků. Na konci šk. roku 2012/2013 máme vytvořeno přibližně 500 vlastních výukových materiálů, které byly během roku odpilotovány a odevzdány ke kontrole MŠMT.

Současně vybavujeme školu novými moderními pomůckami a ICT vybavením, které bude sloužit k naplnění výstupů šablon, k lepší motivaci žáků a vzbuzení jejich zájmu o vzdělávání a celoživotní učení. K nejrozsáhlejším investicím patřil nákup 3 multidotykových interaktivních tabulí SMART Board s pylonovými pojezdy a projektorů s ultrakrátkou projekční vzdáleností. Pracovna přírodopisu se dočkala vybavení novými nmikroskopy včetně jednoho modelu s digitální kamerou a kvalitního vizualizéru s 3D zobrazením.

V této době realizujeme výstavbu nové počítačové pracovny. Žáci zde budou mít k dispozici 24 pracovišť s počítači v podobě tenkých klientů Lenovo. Předpokládaný termín dokončení je konec října 2013.

V rámci projektu plánujeme pořídit další interaktivní tabuli SMART Board, neboť se těší velké oblibě u žáků i pedagogů a všechny stávající jsou plně vytíženy.

Projekt bude ukončen v únoru 2014.

 

Mgr. A. Čuříková, koordinátor projektu

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu