Základní škola a mateřská škola Děčín III11.02.2020

Nepříznivé počasí posledních dní nám neumožňuje chodit na vycházky a proto jsme jedno odpoledne nahradili jinou pohybovou aktivitou. Zahráli jsme si ve školní družině KUŽELKY. Každý měl dva pokusy. Vítězkou se stala Eliška Perská, druhé místo obsadil Pavel Hypša a na třetím místě se umístil Vojta Pekárna. Získali diplom a věcnou cenu. Všichni hráli s nadšením, tak si tuto činnost asi ještě zopaku…

Zobrazit celý článek


10.02.2020

Od listopadu do začátku února letošního školního roku probíhalo na naší škole školní kolo chemické olympiády. Žáci 9. ročníků řešili 3 její části: teoretickou, praktickou část a kontrolní test.Praktickou část žáci řešili v chemickém kroužku vždy v pondělí. Teoretickou část zpracovávali doma za pomoci chemické literatury. Vědomosti čerpali také z internetu. Kontrolní test vypracovávali  3. 2. 2020…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

SŠ lodní dopravy a technických řemesel

Ochutnávka technických řemesel „Zkus to sám“

Ve středu 14.11.2018 se žáci 9.A,B vypravili na Střední školu lodní dopravy a technických řemesel v Děčíně VI, aby se seznámili s obory, o které je ze strany firem zájem.

V areálu školy si v dílnách na čtyřech stanovištích vyzkoušeli různé technické činnosti strojírenských oborů - vysekávání, obrábění, vrtání a ražení.

Na školní lodi se seznámili s oborem lodník (naučili se vázat uzly, startovat motor pomocí ručního startéru) a s obory instalatér, zednické a malířské práce.

Fotogalerie:

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu