Základní škola a mateřská škola Děčín III03.04.2020

Zápisy do základních škol se budou konat bez přítomnosti dětí a zákonných zástupců ve škole Vzhledem k epidemii nemoci COVID-19 byl změněn obvyklý systém zápisu dětí do 1. tříd základních škol. Nově ředitelé základních škol v Děčíně stanovili termín zápisu na dobu od 14.04.2020 do 30.04.2020. Na základě doporučení MŠMT se zápis bude konat bez přítomnosti dětí a zákonných zástupců ve ško…

Zobrazit celý článek


24.03.2020

Samostudium naleznete na níže uvedených odkazech: 1. A https://brezovka.estranky.cz/clanky/1.a/ 1. B https://brezovka.estranky.cz/clanky/1.b/ 1. C https://brezovka.estranky.cz/clanky/1.c/ 2. A https://brezovka.estranky.cz/clanky/2.a/ 2. B https://brezovka.estranky.cz/clanky/2.b/ 3. A https://brezovka.estranky.cz/clanky/3.a/ 3. B https://brezovka.estranky.cz/clanky/3.b/ 4. A https://brezovk…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

PD Astronom - 5.A,B

Žáci pátých tříd navštívili planetárium a hvězdárnu v Teplicích.

Hvězdářským dalekohledem pozorovali Slunce, prohlíželi si snímky z povrchu planet a měsíců, rozeznávali souhvězdí a sledovali video o první výpravě člověka na Měsíc.

Nabyté poznatky pak uplatnili při vyplňování pracovních listů.

Zároveň se žáci seznámili s povoláním astronom a kosmonaut, měli možnost vyptávat se pana Rakovnického na jeho práci ve hvězdárně a planetáriu.

Ve škole pak kreslili obrázky, na nichž zachytili, co viděli v planetáriu a co si zapamatovali. Někteří popisovali povolání astronom a kosmonaut.

Fotogalerie:

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu