Základní škola a mateřská škola Děčín III14.09.2019

V pátek 6. 9. 2019 se členové biologického kroužku opět zúčastnili akce „Mezinárodní noc pro netopýry“ pořádané Správou CHKO Lužické hory, ve spolupráci s Českým svazem ochránců přírody ZO 36/02 při SCHKO JH a Českým svazem pro ochranu netopýrů pod záštitou Euro Bats. Netopýří noc, na kterou jsme vyrazili, probíhala v PP Naděje nedaleko Cvikova. Minibus, který jsme měli objednaný, nás vyzvedl kole…

Zobrazit celý článek


02.09.2019

  SPORTUJ VE ŠKOLE „Sportuj ve škole“ má bavit děti pohybem. Lekce „Sportuj ve škole“ probíhají zdarma jednou  týdně pro děti 1. až 5. ročníku základních škol. Vedou je zkušení a nadšení tělocvikáři. Od 1. září 2018 projekt zajišťuje Asociace školních sportovních klubů, která už 26 let pomáhá bavit školáky sportem. Hodiny pro  Vaše děti budou v těchto termínech: Pondělí od 14.00 do 14.45 hodin…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Velký PD 2. stupeň

V pondělí 6.9.2019 se na 2. stupni uskuteční projektový den "Volba povolání".

Žáci 6. a 7. ročníku si vyzkouší testy sebepoznání, testy tělesné zdatnosti, provoz restaurace a vyplní pracovní listy, které se vztahují k různým povoláním.

Osmáci zhlédnou videoukázky různých povolání, vyplní pracovní listy, na PC absolvují test volby povolání, zúčastní se besedy s pozvaným hostem a své poznatky zpracují ve výtvarné dílně.

Na deváťáky čeká rovněž beseda s pozvaným hostem, ve výtvarné dílně se zaměří na neobvyklá povolání nebo povolání budoucnosti, o nichž si předtím zjistí informace na PC, a nakonec si připraví životopis v angličtině.

Všechny třídy se pak 5. vyučovací hodinu sejdou se svým třídním učitelem, žáci popřemýšlejí o svém budoucím povolání a zhodnotí průběh a přínos projektového dne.

 

NAHORU TISK

 Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu