Základní škola a mateřská škola Děčín III



27.05.2020

Platby za měsíce březen, duben, květen a červen 2020 Vám budou vráceny během letních prázdnin. vedení školy

Zobrazit celý článek


13.05.2020

Vážení rodiče, těší nás Váš zájem o naši školu. Dle Opatření MŠMT proběhl zápis k poviné školní docházce pro školní rok 2020/2021 na naší základní škole bez osobní přítomnosti dětí v období od 14. 4. do 30. 4. 2020. Na základě výsledku zápisu jsme se rozhodli přijmout všechny děti (i nespádové), u nichž jste projevili zájem a zapsali je k nám. Seznam dětí (pod registračními čísly) přijatých k z…

Zobrazit celý článek


HC Děčín Nadace ČEZ Ovoce do škol Rodiče vítáni PROŠKOLY.cz

Seznam tříd a konzultační hodiny

Třída Třídní učitel
I. A Mgr. Pavla Dernerová
I. B Mgr. Jana Bašistová
I. C Bc. Svatava Marešová
II. A Mgr. Bc. Pavlína Štefflová
II. B Mgr. Bárová Marcela
III. A Mgr. Petra Štětková DiS.
III. B Mgr. Eva Gerychová
IV. A Mgr. Pavlína Zahálková
IV. B Alena Frýdková
V. A Mgr. Dagmar Špůrová
V. B Mgr. Kateřina Michálková
VI. A Mgr. Pavlína Kopejsková
VI. B Mgr. Daniela Šestáková
VII. A Daniela Lipenská Kallmünzerová
VII. B Bc. Andrea Patová
VIII. A Mgr. Oto Mašata
VIII. B Mgr. Martina Hanzaliusová
IX. A Mgr. Lukáš Bartoň
IX. B Mgr. Michal Pazderka

 

PLÁN KONZULTAČNÍCH HODIN 2019/2020

Pedagog

Termín:

Termín:

Mgr. Bárová Marcela

Út 7:00 - 7:40

Čt 7:00 - 7:40

Mgr. Bc. Bartoň Lukáš

Po 7:00 - 8:45

St 7:00 - 8:45

Mgr. Bašistová Jana

Út 7:00 - 7:40

Čt 7:00 - 7:40

Mgr. Čuříková Alena

Po 13:00 – 14:00

St 7:10 – 7:45

Mgr. Dernerová Pavla

Út 7:00 – 7:40

Čt 7:00 – 7:40

Frýdková Alena

Po 8:15 – 8:45

Út 8:15 – 8:45

Mgr. Gerychová Eva

Út 10:15 – 10:45

Pá 9:00 – 9:30

Mgr. Hanzaliusová Martina

Po 10:00 – 10:45

Čt 10:00 – 10:45

Mgr. Jahodová Petra

Út 10:55 – 11:45

Mgr. Kopejsková Pavlína

Po 9:00 – 9:45

Pá 9:00 – 9:40

Mgr. Košková Iva

Út 8:55 – 9:40

Pá 8:55 – 9:40

Ing. Kozlovskiy Jana

St 7:30 – 8:00

Pá 7:30 – 8:00

Mgr. Langrová Ivana

Po 8:10 – 8:45

Čt 10:00 – 10:45

Lipenská Kallmünzerová Daniela

Út 12:45 – 14:20

St 11:50 – 12:35

Bc. Marešová Svatava

Út 7:00 – 7:40
(po předchozí telefonické domluvě)

Čt 7:00 – 7:40
(po předchozí telefonické domluvě)

Mgr. Mašata Oto

Po 8:55 – 9:40

Čt 11:50 – 12:35

Mgr. Michálek Ondřej

Po 7:00 – 7:40

Pá 14:00
(po předchozí telefonické domluvě

Mgr. Michálková Kateřina

Út 7:00 – 7:40

Čt 7:00 – 7:40

Mgr. Pazderka Michal

Út 10:00 – 10:45

Pá 10:55 – 11:40

Bc. Patová Andrea

Po 9:00 – 9:45

Čt 13:25 – 14:20

Mgr. Šestáková Daniela

Po 10:00 – 10:45

Út 13:35 – 14:20

Mgr. Špůrová Dagmar

Út 7:00 – 7:40

Čt 7:00 – 7:40

Mgr. Bc. Štefflová Pavlína

Út 7:00 – 7:40

Čt 7:00 – 7:40

Mgr. Štěpánková Lucie

Pá 8:00 – 8:45

Po předchozí telefonické domluvě.

Mgr. Štětková Petra, Dis.

St 7:00 – 7:40
(po předchozí telefonické domluvě)

Pá 7:00 – 7:40
(po předchozí telefonické domluvě)

Štírková Lucie

Po  7:00 – 7:40

Út 7:00 – 7:40

Mgr. Trnka Ondřej

Út 12:45 – 13:30

Čt 11:50 – 12:35

Mgr. Vysoká Pavla

Čt 7:10 – 7:40

Po předchozí telefonické domluvě.

Mgr. Wisurová Simona

Po 9:00 – 9:40

Út 7:00 – 7:40

Mgr. Zahálková Pavlína

St 7:10 – 7:40

Po 10:00 – 10:35
(po předchozí telefonické domluvě)

 

 

NAHORU TISK

 



Informace o projektu
Vytvořeno v rámci projektu č. CZ.1.07/1.1.13/22.0029
Otevřená škola - Moderní, atraktivní, komunikativní
Realizátor projektu